Sharp Türkiye

Sharp, 100 yıldan uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. İlkemiz bugün de ilk kurulduğumuz günle aynıdır: mükemmellik tutkusu.

Hikâyemiz, ucu her zaman açık/sivri olan mekanik bir kalemle başladı (sivri anlamına gelen ‘Sharp’ adı da buradan gelmektedir) ve sürekli olarak yenilikçi ürünler yaratarak devam etti. Örneğin ilk Japon malı televizyon ve radyoları, ve ilk LCD ekranlı hesap makinelerini piyasaya biz çıkardık. Ama bu daha yalnızca başlangıçtı.

Kuruluşumuzun bir yüzyıl sonrasında, Belge Çözümleri, Yönetimli Hizmetler, Görsel Çözümler, Enerji Çözümleri ve Satış Noktası ürünleri gibi çok çeşitli alanlarda ödüllü ürünlerle yenilikler getirmeye devam ediyoruz.

 

İlham veren tasarım

Araştırma ve geliştirmemizin arkasındaki itici güç, yalnızca mevcut ürünlerin daha iyi versiyonlarını yaratmak değil – daha fazlası için gayret ediyoruz. Ev, iş yeri ve aradaki her yer için, misyonumuz tüm dünyada insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünler ve çözümler yaratmak.

Ticaret alanında, ödüllü ürünlerimiz maliyetleri düşürerek ve üretkenliği artırarak, bilgi akışını zahmetsiz ve güvenli bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

Evlerde, tüketici elektroniği ürünlerimiz konforunuzu yükseltip, evdeki eğlencenizi artırırken, gelişmiş güneş ve enerji yönetimi sistemlerimiz karbon ayak izinizi azaltıyor ve tasarruf ettiriyor.

Sharp Çözümleri

Sharp ve çevre

Sharp olarak çevre konusundaki sorumluluklarımızı ciddiye alıyoruz Ürün tasarımından imalata ambalajlamadan enerji tüketimine ve kullanım ömrü sonunda ürünlerin imha edilmesine kadar her konuda atıkları azaltmak ve kaynakları korumak için yapabileceğimiz her şeyi yapıyoruz.

 

Sharp Buzdolabı hibrit soğutma sistemi ile daha uzun süre taze gıda tutmanıza yardımcı olur. Yüksek enerji tasarrufuna sahip Sharp buzdolapları, geliştirilmiş yapılsal tasarımı, yeni kompresörü ve elektronik kontrol özelliği sayesinde çeşitli ülkelere enerji verimlilik sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu nedenle daha az çevresel etki ve daha az elektrik tüketmektedir.

 

Hibrit soğutma sistemi aşırı soğumayı ve aşırı kuruluğu önler. Soğutulmuş hava buzdolabının arka kısmından gelerek dolaylı bir soğuma sağlar ve yiyeceklerin taze kalmasına yardımcı olur. Plasmacluster iyonlar sayesinde havada uçuşan küf sporları etkisiz hale gelir. Bu pozitif ve negatif iyonlar, küflerin yayılmasından kaynaklanan kötü kokuyu da azaltır.

Sharp Buzdolabı