Dyson Türkiye

Dyson Root Cyclone™ + Core Separator teknolojisi : Dyson Root Cyclone™ teknolojisine Core Separator teknolojisini ekler;İç ve dış siklon arasına yerleştirilen Core Separator, daha fazla mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.Şeffaf Hazneye gelen toz ve kir üç aşamadan geçer:

1-Perde: Şeffaf hazneye dolan hava, dış siklon tarafından döndürülür. Büyük parça kirler ve toz partikülleri havadan ayrıştırılarak şeffaf haznenin dibinde toplanır. İnce haz ve tüyler dönen hava ile birlikte perdeden geçerek bir sonraki bölüme gelir; Core Separator

2-Core Separator: Kirli hava ikinci siklona geçer- Core Separator. Burada daha kuvvetli bir merkezkaç kuvveti ile mikroskobik toz, kir tüyler havadan ayrıştırılarak hazne dibinde toplanır.

3- Root Cyclone™: Son bölümde, hava ile beraber dönen 0,5 mikrona kadar küçük partiküller havadan ayrışır Polen zerrecikleri, küf ve bakteriler Dyson Root Cyclone™ teknolojisi sayesinde havadan ayrıştırılarak şeffaf hazne dibinde toplanır.Böylelikle, ortamda solunan havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içeren temiz hava makineden dışarı çıkar.
Dyson Türkiye | Hakman

1992 yılında kurulmuş olan Hakman Elektronik, dünya çapında milyonlarca ürünü satılan Dyson markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.
20 yılı aşkın tecrübesi ile tüketicilere en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için çalışmaktadır. Tüm Türkiye’de 250’yi aşkın bayisi ve 80’i aşkın yetkili servisi ile tamamen müşteri odaklı bir satış ve servis politikası izlemektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş yapısı ile 2013 yılında Dyson’ın uluslararası ödüllerinden biri olan Dyson Ruhu (Spirit of Dyson) ödülüne layık görülmüştür.
Mucidinden

DYSON TEKNOLOJİSİ VE TÜKETİCİYE SAĞLADIĞI FAYDALAR
Dyson Root Cyclone™ ve Ana Ayrıştırıcı Teknolojisi Emiş gücünü kaybetmeyen süpürge — Sabit Emiş Gücü
Dyson Dijital Motor — %84 Enerji tasarrufu
Tek Tuşla Hazne Boşaltımı — Kolay ve Hijyenik Hazne Boşaltımı
Kablo Sarma — Kullanımı Kolay ve tek hareketle kablo sarma
Hafif — Taşıma ve kaldırmada kolaylık
Hafif süpürge borusu — Kullanımda hafiflik
Teleskopik Sistem — Saklama ve kaldırmada kolaylık

‘Gerektiği gibi çalışmayan ürünler herkes gibi bizi de hayal kırıklığına uğratır. Tasarım mühendisleri olarak bununla ilgili her şeyi yapıyoruz. Tek amacımız icat ve ilerleme”
James Dyson