Montaj Hizmeti

Lider Servis temsil ettiği markaların her türlü ürünlerini müşterilerimizin adresinde faal hale getirme yetkisine sahiptir. Çalışır hale getirilen ürünler hakkında müşterilerimize eğitim verilmektedir.

Arıza Teşhis Hizmeti

Her marka beyaz eşyalarınızın arızalarında kolaylıkla ulaşabileceğiniz Lider Servis, ürününüzün arızasını ilk önce yerinde, daha detaylı incelemek gerekirse merkezimizde tespit edecektir.

Onarım Hizmeti

Arızası belirlenen ürünlerinizin garantili ve garantisiz olarak onarımı konusunda sizlere sürekli bilgi verilecektir. Orjinal parçalar ile yapılacak onarım sonrası ürününüz çalışır halde sizlere teslim edilecektir.

Proje Montaj Hizmeti

Toplu konut projeleri ve işyerlerinin beyaz eşya, ankastre, klima gibi standart ev ürünlerinin montajları Lider Servis tarafından yapılmaktadır.

Bakım Hizmeti

Sahip olduğunuz ve büyük paralar ödeyerek aldığınız ürünlerle ilgili Lider Servis sürekli olarak bakım kampanyası yapmaktadır. Lütfen sitemizi takip ediniz

Kurumsal Bakım Hizmeti

Fabrikalar, restaurantlar vb. işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz klima, çamaşır makinesi vb. ürünlerinizin sürekli bakımlarında Lider Servis her zaman yanınızdadır.