electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Nilfisk Yetkili Servisi - 444 13 96

Nilfisk'in 110. yaşını kutluyoruz

Nilfisk 2016 yılında 110. yaş gününü kutluyor ve kısa bir öykü serisiyle size şirketin yaşadığı dönüm noktalarını sunmayı planlıyoruz. Önce yenilikçi Nilfisk ürünlerinin zaman içindeki sunumlarına bir göz atarak başlayalım


110 yıl boyunca Nilfisk ürünleri

Nilfisk 1906 yılında genç Danimarkalı mühendis Peder Andersen Fisker tarafından kuruldu. Bilgiye duyduğu tutku ve teknolojinin potansiyelinden yararlanan global bir şirket yaratma kararlılığı, Fisker'i bir şirket kurmaya itmişti. Fisker, 1910'da şirketin telgraf adresine dayanan ve iki firma sahibinin isimlerinin bir bileşimi olan Nilfisk adını kullanarak ilk elektrik süpürgesinin patentini aldı. Bu, Avrupa'daki ilk elektrik süpürgesiydi. Nilfisk C1 temizlikte bir devrim yaptı ve Nilfisk kayasının kaidesi haline geldi. "Sadece" 17,5 kilogram ağırlığındaki süpürge bir kişi tarafından taşınabiliyordu – ve bu, o dönem için devrim niteliğindeydi.

Ev tipi elektrikli süpürgelerin keşfi daha önce yerleri süpürmek zorunda kalan birçok kişi için hayatı kolaylaştırdı ve Nilfisk elektrik süpürgeleri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında büyük ilgi görmeye başladı. Fisker, Danimarka pazarı sınırlı olduğundan düzgün bir ihracat pazarlamasını organize etmesi gerektiğini kısa sürede anladı ve buna 1911 yılında hızla ulaştı. Aynı yıl içinde ihracat rakamları, toplam üretimin yarısına yükseldi. 1954 yılında, üretilen Nilfisk elektrikli süpürgelerinin toplam sayısı bir milyonu geçmişti. Bunların çoğu bugün de gayet iyi çalışmakta ve kullanılmaya devam etmektedir ve bu, ürünün kalite göstergelerinden biridir.

Elektrik süpürgesinden fazlası


1950'li yıllarda ürün serisi bir yıkama/temizleme makinesi ile genişletildi; bu, Nilfisk'in yenilikçi ruhuyla temizlik piyasasında bir kez daha şok etkisi yaratmaya kararlı olduğunu kanıtlayan bir ekleme idi. Başlangıçta makine sadece yurtdışı pazarlarda satışa sunuldu. Aslında buna yıllardır hazırdı, ama üretimi için gerekli hammaddeler ancak temin edilebiliyordu.


Yıkama/temizleme makinesi geniş yüzeyleri temizleyen profesyonellerin işlerini kolaylaştırdı. Ve Nilfisk'in temizlik konusunda ilk ürününün piyasaya çıkmasından başlayarak sürekli bilgisi, temizlemeyi daha güvenli ve daha üretken kılan yeni keşiflere kanalize oldu.


1980'lerin sonuna gelindiğinde, şirket NKT Grubu'nun bir parçası oldu ve ilerleyen yıllarda çok sayıda şirket satın alımları gerçekleştirerek endüstrinin konsolidasyonunda aktif bir görev üstlendi. Nilfisk ailesi zamanla büyürken, ürün portföyümüz de giderek genişledi. Nilfisk, aileye katılan yeni üyelerle ürün serisini mümkün olan her türlü zemin temizleme makinelerini, elektrikli süpürgeleri ve yüksek basınçlı yıkama makinelerini de kapsayacak şekilde genişletti ve kesintisiz sürdürdüğü ürün gelişimine beceri ve know-how ekledi.


Günümüzde Nilfisk sınıfının en iyisi amaca özel endüstriyel elektrikli süpürgeler, çok işlevli dış mekan makineleri, en iyi alerji-dostu elektrikli süpürgeleri, ödüllü zemin bakımı ekipmanları, sert yüzey temizleme makineleri, patentli pompalar ve motorlar, yenilikçi basınçlı temizleyicileri ile endüstride en geniş ürün portföyüne sahip şirketlerden biridir... ve kapsamını genişletmeye devam etmektedir.

Nilfisk Süpürge

nilfisk servisleri

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
nilfisk servis telefonYardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
nilfisk kadıköy servis
nilfisk karaköy servis
nilfisk beşiktaş servis
nilfisk telefon
nilfisk ucuz