electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Sub Zero Servisi - 444 13 96

Sub-Zero

18 yıldan beri Türkiye pazarında bulunan Sub-Zero, ülkemizde ikili soğutma sistemi sunan ilk ve tek marka olma özelliğini taşıyor...

Sub Zero Türkiye

60 yılı aşkın süredir dünyada bilinen Sub-Zero markası, Türkiye'de  A+ müşterilere sunuluyor. Farklı ürünler için özel derece ayarlı rafları ile buzdolabı içinde ikinci bir buzdolabı sunan Sub-Zero, gelişmiş su filtreleme ve Hava temizleme sistemi sayesinde antibakteriyel özelliktedir. Tek parça sızdırmaz mıknatıs kapı özelliği ile gıdaların daha uzun süre dayanmasını sağlayan dondurucular, ayrıca enerji tasarrufu da sağlıyor. 

Her Parçası El Emeği İle Üretiliyor.

Sub-Zero'nun ürünleri Amerika'da el işçiliği ile üretiliyor ve her bir ürün detaylı, testlere tabi tutuluyor. İç panellerde plastik yerine tamamı paslanmayan alüminyum ve dış panellerde 3 mm paslanmaz çelik kullanılıyor. Bu soğutucuları, gıdaların yapısını ve lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. 

 

Diğer marka birçok buzdolabı aynı sistemle dondurucuya soğuk hava üfleyen bir kompresör ve bir evaparatör ile çalışır. Dondurucuda üretilen soğuk hava olduğu gibi soğutucuda da kullanılır. Bu nedenle her iki bölümde de uygun saklama koşulları oluşmaz ve dondurucu ile soğutucu aynı havayı kullandığı için gıdalar arası koku geçişi olur. Sub-Zero soğutucular da ise her iki bölmenin de ayrı kompresörü ve evaparatör bulunur. Bu "ikili soğutma" teknolojisi sayesinde dondurucu ve soğutucu bölmelerinde gıdaları saklamak için en uygun hava koşulları oluşur.

Sub Zero Servisi

Tel : 444 13 96

Sub Zero Buzdolabı Servisi

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar