electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Kelvinator Servisi - 444 13 96

kelvinator

Kelvinator Servisi - Çağrı Merkezi 444 1 396 General Electric Buzdolabı Servisleri General Electric Servisi, kelvinator markalı buzdolabı, çöp öğütücü, fırın, ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz ve klima cihazlarınızın İstanbul servisidir. 444 1 396 numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ve TSE belgeli servis noktaları ile hizmet vermektedir. Servis talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. General Electric Yetkili Teknik Servislerimizin tümü verdiği montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.

Kelvinator

İsveçli Electrolux, ABD’li General Electric’in beyaz eşya bölümünü 3.3 milyar dolara satın alıyor. Frigidaire, Zanussi ve AEG markalarını yanı sıra kendi markasıyla da üretim yapan Electrolux, ABD’li Whirlpool’dan sonra dünyanın en büyük ikinci beyaz eşya üreticisi.
 
GE’nin beyaz eşya bölümünün 2013 yılı satış hasılatı 5.7 milyar dolar düzeyinde gerçekleşmişti. Satışlarının yüzde 90’ını Kuzey Amerika’da gerçekleştiren bölümün EBITDA’sı ise 390 milyon dolar olmuştu.
Bu satın alma sayesinde Electrolux’un yılda yaklaşık 300 milyon dolar tasarruf edeceği ve hisse başına karının artacağı tahmin ediliyor.

Kelvinator Servisi

Tel : 444 13 96

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar