electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Gorenje Servisi - 444 13 96

Gorenje Ora ïto Koleksiyonu: Işığın ilhamı

Simplexity. Basit (simple) ve karmaşık (complex). Gereksiz fazlalıklar dışarı alındığı zaman, sadece temiz tasarlanmış çizgiler kalır. Bugün ve yarın bizi çevreleyen basit tasarım. Vizyon gerçek olduğunda, basit temiz çizgiler geleceğin tasarımını yansıtır. Beyaz. Veya tasarımcının kendi dilinde söylediği gibi: Le blanc!  Dünyanın bütün ışığını yakalar. Saflığı ve basitliği her bir detayı ortaya çıkarır. Beyaz ile birlikte, tasarım özel bir anlam kazanır. Tüm renklerin bir araya gelmesinden ortaya çıkan ışık, hata yapmaya izin vermez. Özel Gorenje Ora ïto Koleksiyonunun cihazları, işte bu yüzden beyaza bürünmüştür.Koleksiyonda bulunan her özelliğin amacı vardır, ışık ve titizlikle işlenen son detaylar ile ortaya çıkarılmış verimlilik. Beyazlığın mutfağı herkes için, sonsuz bireysel ifade seçenekleri sunar. Renkler ile düşünen bir kişi, beyaz bir arka plan seçecektir. Sadece böyle bir ayarla sonsuz çeşitli tatlar ve kokular, gerçek ve hayal gücü sağlanabilir. Böyle bir mutfakta, dilediğiniz rengi hayal edebilirsiniz. Işığın sihirli gücü ile! Renkleri düşünün. Beyazı seçin.

Ora ïto

Günümüzde, Avrupa'nın önde gelen elektrikli ev eşyaları imalatçılarından biri olan Gorenje, gelişmiş teknolojileri, özgün, ayırt edici tasarımlar ve yüksek kalite ile birleştirmektedir. Yenilikçi, şık ve çevreyle dost ürünleri ile Gorenje, dünyada elektrikli ev eşyalarında en yenilikçi tasarım fikirlerinin yaratıcısı olmayı hedeflemektedir.

Özel tasarlanmış şık cihazları daha geniş topluluklara sunabilmek için, Gorenje genç Fransız Tasarımcı Ora ïto ile işbirliğine başlamıştır. Bu işbirliğinin sonucuda, Gorenje Ora ïto koleksiyonu tasarlanmıştır. Önce siyah, şimdi de ışığın sihirli rengi beyaz ile.

 

Ora ïto markasının arkasında, provokatif fikirleri ile tasarım dünyasının en üstüne hızla yükselen, yaratıcı bir genç Fransız tasarımcı bulunmaktadır. Kariyerinin başlangıcında, tasarımlarını ve fikirlerini kendi internet sitesinde, altlarında bilinen markaların imzası bulunan sanal ürünler için sergilemiştir. İnsanlar hiç üretilmemiş ürünleri sipariş etmeye başlamıştır. Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple ve Levi’s gibi büyük firmalar bu genç girişimciye dava açabilirdi, ancak onun tasarımlarından çok etkilendiler ve bunun yerine onunla birlikte çalışmaya karar verdiler.

Gorenje Servisi

Tel : 444 13 96

Gorenje Buzdolabı Servisi

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar