electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Gaggenau Servisi - 444 13 96

Gaggenau

Yeri ve zamanı geldiğinde, yenilikçi fikirlerin yolunu açmak amacıyla yerleşik olana meydana okumak, ezberleri bozmak – bu avangart fikir tüm cihazlarımızda farkedilebilir.

Bu aynı zamanda tüm cihazlarımız için geçerli olan dört temel tasarım ilkemizin de temelini oluşturur: Özgün, heykelsi, güncel ve cömert ürünler yaratmak.

Üretim

Gaggenau’nun çok özel bir uzmanlığını geliştirmek için fazlasıyla zamanı oldu: Emaye tabelaları üretmeye başladığımızda, emaye fırınlarımızın üretimine yönelik birçok değerli beceriyi de edindik. Bugün, özgün mavi Gaggenau emayesi saygın bir marka ve kalite işareti ve formülü çok iyi korunan bir ticaret sırrıdır.

 

Dört kat perdahlı, kısmi termal astarlı fırın kapaklarını alışılmış olarak nitelendirmek pek mümkün değil. Oysa bizim için vazgeçilmezler. Zira bunlar mümkün olduğu kadar çok ısının içeriye yansıtılmasını ve sıcaklığın 485 dereceye ulaştığı piroliz işlemi sırasında dahi kapak dışı

sıcaklığının en fazla 75 derecede kalmasını sağlar.

Bu bir yandan malzemelerin özenle seçilmesi, diğer yandan da kusursuz işçilik ile mümkün hale gelir. Dolayısıyla, mutfakta yapılan her işlem, efsanevi Gaggenau kalitesini daha da somutlaştırır.

 

Yenilikçi mutfak ve daire tasarımı havalandırma sistemleri alanında da yeni çözümler gerektirir. Günümüzde mutfakların yaşam alanlarına gitgide daha da fazla entegre olması, iyi bir havalandırma sistemini de hiç olmadığı kadar önemli kılıyor.

Yemek buharları, koku ve nemin yanı sıra küçük yağ partikülleri de içerir. Dolayısıyla, kokuların giderilmesine ek olarak, bu buharların yakalanması da etkin bir havalandırmanın üstesinden gelmesi gereken en zorlu işlerden biridir.

Gaggenau Servisi

Tel : 444 13 96

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar