electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Falmec Servisi - 444 13 96

Falmec Başarısı

Falmec sayesinden, dünyadaki en güzel mutfaklar, ilgi çekici ve pozitif bir atmosfere sahiptir. Bu İtalyan firması, kalite, yenilikçilik, tasarım ve sürdürülebilirlik açısında uluslararası lider bir oyuncu haline gelmiştir. Mükemmel bir mutfak deneyimi için yapılan kapsamlı araştırmalar özel teknolojiler, yüksek-kalite malzemeler ve estetik çekicilik ile birleşmiştir. Bu koleksiyon ileri-teknoloji yenilikler ile zenginleştirilerek, Falmec mükemmelliğini ifade etmektedir.

Falmec Türkiye

Falmec firmasının büyüleyici tarihi tipik bir kuzey-doğu italyan firmasının ki gibidir: kurucuları - Danilo ve Maurizio Poser'in sezgileri ile başlayan - ve piyasa taleplerine özel olarak, yarı-zanaatkar bir firmayı gerçek bir endüstriyel devine çevirip, sofistike stili teknolojik gelişmelerle birleştirerek yenilikçi ürünler ve tasarımlar oluşturdular.

Üretim tesislerinde çalışan 130'dan fazla çalışan, ve araştırma-geliştirme ofisi hergün çalışarak yeni teknolojileri ve piyasa trendleri tespit etmektedir; yılda 130,000 adedin üzerinde üretimi ile, Falmec ürünlerini dünya çapında dağıtmakta, ve iç piyasa ile ihracat piyasası arasında cirosunu dengelemektedir.

 

Günümüzde, Falmec otomasyonlu, 29,000 metre kare üretim tesisleri üzerinde yerleşmiştir. Firma mevcut olarak 100'den fazla modelde 700 değişik versiyon üretim yapmaktadır. Çelik işlemeden iç taraflardaki toz kaplamaya kadar, ses geçirmezlik odasından en yüksek kalitedeki malzemelere kadar, günümüzde, Falmec davlumbazlar sektördeki endüstriyel standartları temsil etmektedir.

Sadece mutfak davlumbazları.
Falmec davlumbazlarının ve kanal sistemlerinin değeri uzmanlaşmaya mutlak bağlılığa dayanmaktadır. Bu bağlılık, firmanın kurulduğu günden bu yana, bu tip ürünleri üretirken yapılan seçimlerde göstererek, mükemmeliği yakalamak ve teknolojik bilgi birikimin tek bir noktaya konsanstre olmasını sağlamıştır. 
 

Falmec Servisi

Tel : 444 13 96

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar