electrolux yetkili servisi

P.tsi - C.tesi: 08:30 - 19:00​​​​​​​

dyson servisi

Kuyumcukent AVM No.27

Bahçelievler / İstanbul

Bosch Servisi - 444 13 96

Hayatınızı uzaktan kolaylaştıran teknoloji

Home Connect 

Bosch Home Connect ev aletleri evinizde yepyeni olanaklar sunuyor. Artık tüm ev aletlerinizi Home Connect uygulaması ile akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla, uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bosch Home Connect ev aletleri sayesinde eve gelmeden bulaşık veya çamaşır yıkayabilir, geldiğinizde yemeğiniz hazır olsun diye fırınınızı siz dışarıdayken çalıştırabilirsiniz. Home Connect günlük hayatınızı daha da kolaylaştıran mükemmel sonuçlar sunar.

Gelecekte Yerinizi Alın

Home Connect çamaşır, kurutma, bulaşık ve kahve makineleri, buzdolapları, fırın, ocak ve davlumbazlar 01 Ocak 2017 tarihinden itibaren Bosch bayilerinde satılmaktadır.


Uygulamaları güncellemek veya donanım iyileştirmesi yapmak şu sebepten dolayı zordur; daha sonradan eklenen çözümler, her zaman en baştan planlanan bir çözüme göre daha yetersiz ve pahalıdır. Ek olarak, ev aletleri özel güvenlik önlemlerine tabidir ve konumu değiştirilirken bile kontrol edilmesi gerekir. Bizler, sözde akıllı fişlerin, kontrol edilebilen adaptör fişlerinin elektrik bağlantısında yol açabileceği kesintilerden dolayı kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.


Güvenlik sistemimiz çeşitli standartlardan oluşmakta, veri aktarımı Home Connect protokolünü baz almaktadır. Sadece gerekli veriler, anonim olarak Home Connect sunucularında kaydedilmektedir. İletişim sadece şifreli ağ bağlantıları üzerinden gerçekleşebilmektedir; güvenlik sertifikaları, sunucudaki güvenlik duvarı ve Home Connect uygulaması için şifre koruması ek güvenliği sağlamaktadır.

Bosch Servisi

Tel : 444 13 96

Not Bırakın Biz Sizi Arayalım !

Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız. Yanlış mail adresi
Boş alan bırakmayınız.
Boş alan bırakmayınız.
Mesajınız başarılı bir şekilde gönderildi
Üzgünüz, mesajınız gönderilemedi
electrolux servis merkezleri

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Bizimle hemen iletişime geçiniz. İsterseniz not bırakın biz sizi arayalım.

Servis Hizmeti Verilen İlçeler
Servis Hizmeti Verilen Semtler
Servis Hizmeti Verilen Ürün Grupları
bahçelievler electrolux servis
halkalı electrolux servisi
istanbul electrolux servis
florya electrolux servis
electrolux servisleri kadıköy
electrolux servis avcılar